Apie mus

Mūsų bendrovė susikūrė 1992 metais, reorganizavus seniausią Kaune cheminio drabužių valymo įmonę. Tai pirmoji Kaune įkurta moderni valykla, sėkmingai veikianti jau dvidešimtus metus. Įmonės veikla orientuota į Kauno miesto ir rajono gyventojų aptarnavimą. Jiems teikiame visas valymo ir skalbimo paslaugas. Profesionalias valymo ir skalbimo paslaugas, taip pat teikiame daugeliui Kauno miesto ir rajono įmonių.

Iš kitų, panašias paslaugas teikiančių įmonių, išsiskiriame tuo, kad aptarnaujame didžiausią skaičių klientų ir čia dirba dvidešimt ir daugiau metų darbo patirties sukaupę specialistai. Tik praktiniai įgūdžiai padeda spręsti visas sauso valymo, skalbimo, kilimų ir pūkų-plunksnų valymo problemas.

Beveik nekintantis, ilgametę darbo patirtį sukaupęs kolektyvas, naudodamas vokiškus įrengimus, naujas technologines ir dėmių valymo priemones, įrodo, kad tik kruopštus darbas, kultūringas aptarnavimas bei savalaikis užsakymų atlikimas padeda išlaikyti pastovius ir pritraukti naujus klientus.

Mes valome viską: drabužius, kailinius, natūralios odos gaminius, vestuvines sukneles, baldų užvalkalus, pledus, darbo rūbus, kilimus, pūkus-plunksnas, dažome odinius gaminius, atliekame smulkų rūbų taisymą, atskirų dėmių valymą, o taip pat rūbų atgarinimą bei lyginimą.

Visada laukiame Jūsų!