Patarimai

  1. Nelaikykite ilgai namuose nevalytų ir dėmėtų rūbų. Pasibaigus sezonui, pasinaudokite valyklos paslaugomis, o tik po to švarius rūbus kabinkite į spintas. Atminkite, kad įsisenėjusių dėmių ir nešvarumų valymo technologinis procesas tampa daug sudėtingesnis. Ruoškite rūbus naujam dėvėjimo sezonui iš anksto ir gyvenkite be rūpesčių!
  2. Atsiradus kavos, vyno, tepalo, kraujo ar kitai specifinei dėmei, neskubėkite valyti ar skalbti patys. Skubotas ir nekvalifikuotas valymas, vanduo ir įprastos skalbimo priemonės tik užtvirtina dėmę, todėl vėliau pilnai ją išvalyti būna sudėtinga. Kuo „šviežesnė”dėmė, tuo didesnė tikimybė ją pilnai išvalyti.
  3. Jokiu būdu nevalykite namuose natūralios odos ir kailio gaminių. Jie gali sukietėti, nublukti bei išryškėti kiti defektai, būdingi natūralios odos ir kailio gaminiams! Lygios ir verstos natūralios odos valymo procesas labai sudėtingas, nes valymo metu išryškėja spalvos pakitimai ir nublukimai, dažymo defektai, atskirų detalių atsiklijavimai ir kt.
  4. Pūkų-plunksnų gaminiai dėvėjimo metu susitepa žmogaus organizmo išskiriamu prakaitu ir riebalais. Be to sudulka ir būna supilti kava, sultimis ir kitais produktais. Dėl šių priežasčių gaminiuose atsiranda dulkių erkučių. Siekiant išvengti šių nemalonumų, mes patariame Jums bent 1 kartą per 3 metus valyti savo patalynę.
  5. Pirkdami naują rūbą, atkreipkite dėmesį į jų valymo ir priežiūros ženklus. Kiekvienas naujas gaminys turi juos turėti. Reikalaukite to iš pardavėjo! Atminkite, kad gaminiai be valymo ženklų valomi be garantijos!